پگاه
خطوط تولید پنیر خامه ای و سنتی در پگاه خراسان افتتاح شد
شهریور ۱۴, ۱۳۹۵
پگاه
درخشش پگاه خراسان در همایش های ملی و استانی
آبان ۱۸, ۱۳۹۵
نمایش همه
پگاه

۲۲ ۳۳ ۴۴ ۵۵ ۶۶ ۷۷ ۸۸ ۹۹ ۱۰۱۰

با حضور جناب آقای مهندس وقوعی مدیر عامل صنایع شیر ایران ، سرکار خانم مهندس امجدی معاونت تولید صنایع شیر ایران ، جناب آقای دکتر کارگر مدیرفروش و پخش سراسری صنایع شیر ایران ، جناب آقای صفری مدیر حراست صنایع شیر ایران و سایر همراهان تولید شیر غنی شده استریل بطور رسمی در پگاه خراسان آغازشد.
با تلاش و کوشش مدیران و کارکنان پگاه خراسان ، پس از تولید و عرضه شیر پاستوریزه غنی شده با ویتامین D3 ، این محصول در بسته بندی استریل نیز تولید و به بازار عرضه شد .
مدیر عامل صنایع شیر ایران درمراسم افتتاحیه خط تولید این محصول با ذکر این نکته که تنوع محصولات و تولید براساس نیاز و خواست مشتری راهکاری شناخته شده برای دریافت سهم بیشتری از بازار و تکمیل سبد محصول می باشد ، بر اراده پگاه بر این مهم تاکید نمود و تولید شیر غنی شده با دو نوع بسته بندی پاستوریزه و استریلیزه را که در پگاه خراسان انجام گرفت ، گواهی بر این امر دانست .
شیوه کنونی زندگی و تغذیه اغلب ایرانیان که خود عاملی مهم در عدم جذب کلسیم می باشد ضرورت استفاده از شیوه های نوین برای به حداکثر رسانیدن جذب کلسیم مواد غذایی را اجتناب ناپذیر کرده است . از مهمترین و مطمئن ترین راهکارها ، غنی سازی شیر و لبنیات با ویتامین D3 می باشد . با افزودن این ویتامین به شیر که فاکتور ی تاثیر گذار در جذب کلسیم می باشد ، تا حدود زیادی می توان دریافت کلسیم ، این ماده مهم و حیاتی را، در بدن افزایش داد که این خود عامل مهم دیگری در پیشگیری از بروز بیماریهای مختلف ، مانند پوکی استخوان ، می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =