برگزاری شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی در پگاه خراسان

برگزاری شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی در پگاه خراسان

با هدف هماهنگی و هم افزایی بین سازمانی ، جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه ها و شرکت های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان خراسان رضوی  با حضور مهندس امینی مشاور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در خراسان رضوی ، مهندس سنجری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، مهندس خیر آبادی مدیر کل تامین اجتماعی خراسان رضوی و با حضور سایر اعضاء ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ،  در شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان برگزار شد .

جلسه با تلاوت کلام الله مجید ، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) آغاز بکار کرد .

در ادامه مهندس پارسیان مهر مدیر عامل پگاه خراسان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تشکر از حضور آنان ، در سخنانی به معرفی مجموعه بزرگ صنایع شیر ایران و پگاه خراسان پرداخت و پیرو مصوبات جلسات قبلی بر لزوم هم افزایی و  استفاده از محصولات پگاه در سایر دستگاه ها و  شرکتهای زیر مجموعه وزرات تعاون ،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد.

مدیر عامل پگاه خراسان با توجه به مشکلات عدیده در زمینه تامین شکردر روزهای اخیر،  از مسئولین ذیربط استان  خواستار همکاری واقدام ویژه در راستای تامین شکر برای پگاه خراسان گردید.

نامبرده مشکل تامین نقدینگی و سرمایه در گردش  را یک مشکل اساسی دانست و اظهار داشت در صورت تامین نقدینگی این شرکت می توانداشتغال زایی جدید را ایجادمی باشد .

در ادامه جلسه مهندس هاشمی معاون فنی و مهندسی پگاه خراسان با ارائه گزارشی تصویری توانمندی های شرکت صنایع شیر ایران و  پگاه خراسان را معرفی و با ذکر این نکته که پگاه از فن آوری شرکت های معتبر دنیا در صنعت لبنیات استفاده می کند ، بر بهره برداری حداکثری از توان پگاه خراسان تاکید نمود.

سپس جلسه وارد دستور کار شد .

در انتها بازدید از خطوط تولید شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های ستاد پیشگیری کرونا از مسیر ویزیتور گالری انجام و در هر مرحله توضیحات کامل توسط کارشناسان مربوطه ارائه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =